New Shinobi Year
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Dračí chrám
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 10:34 am pro Takashi Yuuka

» Raikageho kancelář
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 8:45 am pro Takashi Yuuka

» Techniky - Sasuke-S
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 6:00 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasuke_Snake
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 5:48 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasori de Suna
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Sep 15, 2013 3:22 pm pro Kichisaburo

» Vodopád v Iwagakure
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 6:10 pm pro Kushina

» Anbu základna
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:04 pm pro Karura

» Uchiha chrám
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Uchiha Sakumo

» Nádvoří Hokage hradu
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Karura


Jeskyně za vodopádem údolí konce

5 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 9:34 am

Říkej mi Senken...a proč chci jeho oči?...ty mé ztrácí světlo...a ke svému cíly potřebuji vidět svět ostře a jasně..*řeknu a pousměju se*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 9:37 am

Hm, další otázka: Z jaké jsi vesnice? Jaký bych měla mít důvod, k tomu, abych ti ty oči transplantovala? *zeptám se Senkena*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 9:44 am

Jsem Uchiha...tak zkus hádat z jaké vesnice asi pocházím...a důvod proč?...pokud mi je netransplantuješ nedostaneš se odsud...*řeknu a chytím si pravé oko*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 11:58 am

*podívám se na něj nenávistně* Takže mě hodláš vydírat? *zeptám se*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 12:01 pm

Nehodlám tě vydírat...jenom ti říkám co tě může stát že to neuděláš..*řeknu a příjdu blíž k tobě*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 12:29 pm

*odfrknu si* Hokage ví, jak jednáte s lékařskými ninjy? *zeptám se potom pohrdavým tónem*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 12:32 pm

Milá..zlatá...já už dávno nepatřím pod konohu...já mám svojí vlastní organizaci..*řeknu a složím ruce na hrudi*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 12:38 pm

*zvednu oči* Tak proč říkáš, že jsi z Konohy? *zeptám se, potom si dám dvě a dvě dohromady* Akatsuki *špitnu*
//Ano, vím, že nejsi z Akatsuki Razz
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Kaihime Mon Aug 26, 2013 12:44 pm

*Dobehnem k Senkenovi a skovám sa za neho* 
Kt-Kto to je *Vystrašene pozriem spoza Senkena, v očičkách sa mi objaví Sharingan*
Kaihime
Kaihime
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 15. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 1:00 pm

*Rozcuchám kaihime vlasy*Neboj...neublíží ti..*řeknu usměju se a podívám se zpět na Hiroko*Nejsem Akatsuki....jsem Hōsoku..*řeknu pyšně a chytím se za pravé oko*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 1:04 pm

Hōsoku? *zopakuji zmateně, nepodaří se mi skrýt v obličeji neznalost*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Kaihime Mon Aug 26, 2013 1:06 pm

*Očička sa mi pretočia na Mangekyou* Ja jej nevejím *Zašišlem*
Kaihime
Kaihime
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 15. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 1:29 pm

*oči mi zrudnou a podívám se na Senkana, potom oslovím Kaihime* Tak hele, tenhle člověk *ukážu na Senkena* mě tu uvězní a ty nevěříš mně? *zeptám se pomalu řevem*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Kaihime Mon Aug 26, 2013 1:30 pm

*Odskočím k Hiroko* Mňa uveznil tiež *Skovám sa za Hiroko a zruším Mangekyou*
Kaihime
Kaihime
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 15. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 1:51 pm

*kývnu* Dobrá tedy, takže když ti vyhovím, tak jediné, co uděláš bude, že mě pustíš? *zeptám se naštvaně*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 2:48 pm

*Podívám se na Kaihime*Maličká...ale ty tu vězněná nejsi...můžeš klidně jít...*řeknu a zadívám se na Hiroko*Tak nějak....*dodám*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 5:32 pm

*odfrknu si* V tom případě asi nemám důvod ti ty oči transplantovat *řeknu a odejdu k vodopádu, naberu do dlaní vodu, opláchnu si obličej a napiji se*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 6:05 pm

Budeš stoho mít i jiné výhody...*řeknu trochu nasraně*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 6:32 pm

Vážně? *zeptám se s jedním povytaženým obočím* Jaké?
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 6:36 pm

To dořešíme potom...*řeknu a přístoupím ke stolu*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 7:02 pm

*kývnu* Dobře, udělám to *řeknu*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 7:06 pm

*Lehnu si na stolek a držím otevřené oči*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 7:11 pm

*začala jsem nejdřív dočasně umrtvovat několik nervů, potom jsem si vzala do ruky skleničku s očima a druhou dala prázdnou se speciální tekutinou, (nebudu tu dopodrobna vysvětlovat, co dělám), vyndám jeho oči..., potom doléčím zranění a aktivuji nervy* Hotovo *řeknu nakonec*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 26, 2013 7:24 pm

*Sednu si a pousměju se*Právě teď začíná...nová kapitola světa!...*řeknu s obvazem na očích a usměju se*
Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Tumblr_ms2tu921PB1sg8hnoo1_500

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Mon Aug 26, 2013 7:28 pm

Cože? *zeptám se zmateně*
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Jeskyně za vodopádem údolí konce - Stránka 6 Empty Re: Jeskyně za vodopádem údolí konce

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru