New Shinobi Year
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Dračí chrám
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 10:34 am pro Takashi Yuuka

» Raikageho kancelář
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 8:45 am pro Takashi Yuuka

» Techniky - Sasuke-S
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 6:00 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasuke_Snake
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 5:48 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasori de Suna
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeSun Sep 15, 2013 3:22 pm pro Kichisaburo

» Vodopád v Iwagakure
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 6:10 pm pro Kushina

» Anbu základna
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:04 pm pro Karura

» Uchiha chrám
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Uchiha Sakumo

» Nádvoří Hokage hradu
Odchycení Nukenina I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Karura


Odchycení Nukenina

2 posters

Goto down

Odchycení Nukenina Empty Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Saringer Thu Aug 15, 2013 12:44 pm

Odchyť Nebezpečného nukenina. Tento Nukenin ovládá Katon, Kaidun(to samé co mám já), Fuuton a Raiton. Doprav ho k Raikagovi.
Měl by se nacházet v blízkosti Údolí konce.

Saringer
Saringer
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 244
Join date : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odchycení Nukenina Empty Re: Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Thu Aug 15, 2013 5:31 pm

*podívám se do papírů od Raikageho a jen kroutím hlavou nad činy nukenina* Jak může být někdo tak bezohledný? *zeptám se sama sebe a pokračuji ve své cestě, potom si dám papír s informacemi stranou, aby nebylo moc vidět, že jsem na misi. Dám si ruce za hlavu a pokusím se vybavit obličej nukenina ještě než dojdu do údolí konce, neúspěšně, rychle vytáhnu papír a očima ho prozkoumám, když jsem si jistá, že už vím, jak vypadá a všechny ostatní podrobnosti, tak papír znova schovám a uklidím masku a čelenku, dojdu do údolí konce a rozhlédnu se, nikde ani živáčka, nikde se nic nehýbalo, povzdychnu si, ale potom koutkem oka spatřím pohyb, podívám se do míst, kde jsem ten pohyb zaznamenala, ale nic se nehýbe, podívám se jinam, ale jedním okem pořád sleduji to místo, teď už mám jasno! Je tam nějaký ninja! Pousměji se pod maskou, na první pohled nevypadal, že je nebezpečný, ucítila jsem jeho pohled, který jakoby se mi zabodl do "hrudi"* Pche, nic jinýho, než obyčejnej šmírák! *pomyslím si, když si vzpomenu, že ten člověk znásilnil a poté zabil několik žen* Podle údajů je nejprve svádí, hm? *pomyslím si, sundám si vršek, takže na sobě mám oblečení podobné plavkám, ale ne podprsenku, dojdu několik metrů od něj a kývnu na něj, potom se usadím a sleduji mraky*

N: *po chvíli sledování oblohy zaměří svůj pohled na mě, sleduje každý můj pohyb a potom se zaměří na několik míst mého těla (a každý z váš asi tuší jakého typu ty místa jsou... -.-) Mohu si přisednout *zeptá se a usměje se, nečeká na odpověď a sedne si vedle mě*
A: *kývnu, ani se na něj nepodívám a dál sleduji líné mraky* Jistěže *odpovím mu potom s úsměvem a konečně se na něj podívám, a posadím se, přitom se schválně nahnu tak, aby toho bylo co nejvíc vidět* Kdo jste? *zeptám se s hraným zájmem*
N: Jmenuji se (co já vim, třeba Yachi) Yachi *řekne a usměje se taky, podívá se směrem k odhaleným částem měho těla ve chvíli, kdy se nahnu, začne mi lichotit* Víte, jste krásná... *začne, ale v tom ho přeruším*
A: *usměju se* Děkuji *řeknu* Tykejte mi prosím, jmenuji se Ayame *řeknu*
N: Nu, dobrá, ty mi taky tykej *řekne a sundá si vršek*
Nebudu to tu dlouho vypisovat, prostě se bavíme dlouho, až si "Yachi" myslí, že jsem do něj blázen... Very Happy
N: *nakloní se ke mně ve snaze upoutat mou pozornost*
A: *podívám se na něj celá červená* Víte, já asi nejsem připravená *řeknu dětským hlasem a narážím přitom na můj věk...
N: Neboj, když něco pokazíš, nic se ti nestane, chápu tě, všechno je jednou poprvé *řekne a v duchu se zasměje nad naivitou mladých dívek*
A: Hm *řeknu mu a nakloním se k němu blíž, přitom ho jemně kousnu do krku a potom aktivuji Kyuketsuki no body tak, aby mě neviděl, kousnu ho znova a přitom naberu jeho krev, zjistím si vše o jeho KG a podstatu, potom řeknu laškovně* Krásně voníš
N: Díky *usměje se a chystá se k polibku, ale já vím, že nebude jednoduché ho teď jen tak probodnout, proto se přeměním do louže a zmizím dál*
A: Děkuji za tvou krev! *křiknu a oblíznu se* Hra začíná!
N: Takže jsi tu na mě šila boudu, jo? Nu, tak tě zabiju a mé hrátky začnou až později! *odpoví mi* Katon: Housenka no jutsu *z jeho úst začnou létat malé, ohnivé koule*
A: *odskočím do vody a Yachi skočí za mnou* Vážně? Nic jiného neumíš? *zeptám se ho a usměju se, když si uvědomím výhodu, kterou mi poskytuje voda, kdykoliv se mohu nechat rozpustit, vniknout tak kapalně do vody a nepozorovaně se přiblížit k Yachimu, to jsem teď ale nepotřebovala* Suiton: Bakusui Shouha *začnu vysílat obří vlny vody na Yachiho, který se uhýbá, potom využiji ztráty jeho času, přivolám si hrdlořez a pomocí Suiton: Gousuiwan no Jutsu se mi ruka obalí svaly* Je čas si hrát *řeknu a přiblížím se k Yachimu, seknu, ale on se vyhne, doskočím na vodu a ještě chvíli se kloužu* Fuuton: Reppushou *vzduch se začne kolem soupeře vířit a několikrát ho sekne do kůže, potom se z něj dostane*
N: Tohle ti nedaruju, teď jsem na tahu já! *křikne rozzuřeně a oblečením mu začne prosakovat krev* Raiton: Sandāboruto (Uživatel upaží paže a vypouští z dlaní blesk, který díky vodě (voda je dobrý vodič elektřiny) je šířen dále. Své nepřátele usmrtí.)
A: Kur*a! *stačím vykřiknout, když uvidím blesky, chvíli před tím, než Yachi dá ruce na vody, uskočím na sochu a zakleju znovu* Teď jsem mohla být dobrá pečínka! *špitnu si pro sebe a jsem ve vodorovné pozici na soše Madary*
N: *chytrá holka, asi o mé technice něco víš, v jaké vesnici mají takhle pozorné dámy? *zeptá se mě provokativně*
A: V Kumogakure! *řeknu vítězoslavně, dám si hrdlořez na záda a přitom si připravuji další techniku* Katon: Karyuu-Endan *z úst mi začne lítat proud neuvěřitelně horkého ohně, voda v řece (či co to je) sed začne vypařovat, když zjistím, že se Yachi vyhnul, tak přestanu s technikou*
N: Fuuton: Juuha Shou *valí se na mě vlna chakry nepřítele, která se nakonec zformuje do bumerangu*
A: *bolestně vykřiknu a kleknu si na zem, držím si ruku z níž se mi hrne krev, potom zjistím, že mi útok prořízl i nohu, ale ta tolik nebolí, v ryclhosti jí začnu léčit zdravou rukou* Doku kiri *vypustím na Yachiho otrávenou mlhu, slyším zakašlání, potom si Yachi uvědomí, že je mlha otrávená a vyběhne z ní, zhluboka se nadechne, ale netuší, že je pro něj připravena další technika* Suiton: Goshokuzame *žralok vyletí z vody a prokousne mu ruku, druhý mu chytne nohu, dojdu k němu s ledovým klidem* Dobře, ještě tě nezabiju, ale budu tě muset dostat do dočasnýho bezvědomí, souhlasíš se mnou? *zeptám se ho provokativně, jenže nevím, že má ještě trošku síly*
N: Fuuton: Juuha Reppuu Shou *vítr z Yachiho volné ruky mě odhodí několik metrů dál, žraloci ho ale pořád drží, jsem na vodní hladině, zjistím, že nepohnu s levou nohou a pravá ruka je na tom o hodně líp*
A: Jestli budeš ještě chvíli sr*t, tak ti ty žraloci ukousnou koule! *zařvu, když se posadím, dočasně vyléčím nohu, obvážu si ruku, potom jednou rychlou ranou stranou hrdlořezu omráčím Yachiho, odhadnu do kdy asi bude v bezvědomí, potom uvolním žraloky a přemístím se i sním do Kumogakure*
//Doufám, že vyhovuje, až vyprchá ta lékařská technika, kterou sem na chvíli přiměla nohu hýbat, tak mě noha bude bolet... Na ruce mám hlubší ránu, která krvácí...
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odchycení Nukenina Empty Re: Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Saringer Thu Aug 15, 2013 5:53 pm

Schváleno ._.
Saringer
Saringer
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 244
Join date : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odchycení Nukenina Empty Re: Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Hiroko Mashiba Thu Aug 15, 2013 5:56 pm

Arigato! Smile Proč ten smajlík? Very Happy
Hiroko Mashiba
Hiroko Mashiba
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odchycení Nukenina Empty Re: Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Saringer Thu Aug 15, 2013 6:00 pm

Deprimace ._.
Saringer
Saringer
Raikage
Raikage

Poèet pøíspìvkù : 244
Join date : 12. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Odchycení Nukenina Empty Re: Odchycení Nukenina

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru