New Shinobi Year
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Poslední téma
» Dračí chrám
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 10:34 am pro Takashi Yuuka

» Raikageho kancelář
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeSat Sep 28, 2013 8:45 am pro Takashi Yuuka

» Techniky - Sasuke-S
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 6:00 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasuke_Snake
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeTue Sep 24, 2013 5:48 pm pro Sasuke_The_Snake

» Sasori de Suna
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeSun Sep 15, 2013 3:22 pm pro Kichisaburo

» Vodopád v Iwagakure
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeThu Sep 12, 2013 6:10 pm pro Kushina

» Anbu základna
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:04 pm pro Karura

» Uchiha chrám
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Uchiha Sakumo

» Nádvoří Hokage hradu
Saino, Stínová ruka I_icon_minitimeTue Sep 10, 2013 1:03 pm pro Karura


Saino, Stínová ruka

2 posters

Goto down

Saino, Stínová ruka Empty Saino, Stínová ruka

Příspěvek pro Saino Sat Aug 31, 2013 7:15 pm

Osobní
Jméno : Saino
pohlaví: Muž
Věk:16
Vesnice: Iwagakure no Sato
Hodnost: Gennin
Sensei: Tsuchikage Alex Kumiko
Klan: Neznámý
Kekkei Genkai: ///
Povaha: Klidný, mírumilovný, ale občas mu rupne v hlavě a stane se z něj magor. Rád je venku, trénuje nebo se baví s kamarády. Nerad dělá něco, co se příčí s jeho přesvědčením. Rád si čte knížky a vysedává na stromě.
Vzhled
Měří 185 a váží 92 kilo. Má vypracovanou, vyrýsovanou postavu. Má bílé delší vlasy. (Viz. Obrázek)
Saino, Stínová ruka Naruto_oc__ogano_by_raisenka-d5i89vt

Životopis
Saino se narodil v malé vesnici blízko zemi ohně. V této vesnici se uctíval jeden drak. A to stínový drak. Kvůli němu, se lidi báli, ale i radovali. Jednoho dne se totiž prohnal nad vesnicí a všichni ho obdivovali, ale i se ho báli. Začali ho uctívat, kvůli tomu, že si mysleli, že to pomůže, aby je nesnědl. Když se narodil Saino lidi z něj cítili něco divného. Byl malý, slabý. Mysleli si, že nepřežije. Ale on přežil. Jeho rodiče se ho, ale rozhodli dát pryč, kvůli tomu, že nemohli vychovávat dítě. Neměli na to čas, peníze a ani prostředky. Nechali Saina ležet před vstupem do chrámu. Mniši ho našli až druhý den a Saino byl na pomezí života a smrti. Přežil to. Dlouho se z toho léčil. Když mu bylo šest, začali ho mniši učit jejich vyznání, trénovat v bojových uměních a v podstatě ho přijali mezi sebe. V jeho 8 letech se za ním stavil muž. Muž se s ním bavil a pak ho normálně sebral. I když se bránil, tak proti tomu muži neměl sebemenší šanci. Muž ho odtáhl do jeskyně, kde ho mučil. Pak jednoho dne slyšel řev. Takový, který nikdy neslyšel. Bál se. I když se bál i předtím teď se bál víc. Muž k němu přišel a začal skládat pečetě. Pak šel na místo, kde byl řev a přišel nazpět. Bouchl mě do břicha a začal mi tam přesouvat stínového draka. Nevěděl jsem co se děje. Šíleně mě bolelo břicho. Po pár minutách jsem omdlel. Probudil jsem se v Iwagakure. Byl jsem v nemocnici a okolo mě stáli doktoři a později se tam objevila i Tsuchikage. Ptali se mě na vše, já jim řekl svoje jméno atd. Nepamatoval jsem si pečetění. Doktoři se mě zeptali, jestli mám zapečetěného v sobě draka. Odpověděl jsem, že nevím. Tsuchikage mě chodila naštěvovat a já si ji oblíbil. Poprosil jsem jí, jestli bych se nemohl stát jejím žákem. Souhlasila a začala mě trénovat. Neměl jsem žádnou podstatu. Naučila mě základní techniky a pak se jednoho dne stala neuvěřitelná věc. Dokázal jsem nějak vytvořit stín. Stín mi omotal ruku. Nevěděl jsem co to bylo, ale Tsuchikage mi řekla, že mám v sobě zapečetěného Stínového draka. Začal jsem trénovat, ale díky tomu, že jsem neměl žádnou podstatu tak jsem se bál jít na zkoušky. Tsuchikage mě přemlouvala, ale já jsem řekl, že na ně půjdu, až se budu cítit připraven. Dlouho jsem trénoval a dostal jsem se až na svou dosavadní úroveň. Jsem zatím genin a na příštích zkouškách budu se chtít stát Chuuninem a pak hned Jouninem. Získal od Tsuchikage katanu, kterou si moc váží. Jmenuje se Kainoro.
Body
Síla -  2
Rychlost -  2
Taijutsu -  3
Genjutsu - 2
Ninjutsu- 2
Chakra- 3


Naposledy upravil Saino dne Sat Aug 31, 2013 10:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Saino
Saino
gennin
gennin

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Saino, Stínová ruka Empty Re: Saino, Stínová ruka

Příspěvek pro Kichisaburo Sat Aug 31, 2013 7:37 pm

Tak Asi povoleno... Chybí body
Kichisaburo
Kichisaburo
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 714
Join date : 12. 08. 13

https://newshinobiyear.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saino, Stínová ruka Empty Re: Saino, Stínová ruka

Příspěvek pro Saino Sat Aug 31, 2013 11:00 pm

Doděláno
Saino
Saino
gennin
gennin

Poèet pøíspìvkù : 304
Join date : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Saino, Stínová ruka Empty Re: Saino, Stínová ruka

Příspěvek pro Kichisaburo Sun Sep 01, 2013 5:59 pm

Povoleno
Kichisaburo
Kichisaburo
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 714
Join date : 12. 08. 13

https://newshinobiyear.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saino, Stínová ruka Empty Re: Saino, Stínová ruka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru